Opening nadačního fondu

Dne 22.2.2022 byl náš oficiální opening nadačního fondu. V tento magický den jsme se sešli u našeho partnera a výborného kamaráda Václava Pošířila v jeho Café Colection na Stromovce. Pro hosty jsme připravili zajímavý a různorodý program jako například vystoupení hororového cirkusu Ohana nebo pěvecké vystoupení v podání Martiny Balogové ,Lindy Finkové a Sabiny Slepčíkové. Děkujeme všem partnerům, kteří nás poctili svou návštěvou a případně podpořili náš nadační fond TimeForHelp.

Pomoc pro Seniory

Zavítali jsme do domova pro seniory s pečovatelskou službou s menšími dárečky. Každy jsme měli na začátku maminku a tatínka ,kteří se o nás starali a dávali nám lásku jak to jen šlo. Je čas jim to oplatit a ukázat ,že si všeho dostatečně vážíme. Z mladé generace bude jednou vždy ta starší ,tak proč jim neudělat lepší život.

Rozdávání dárků před vánoci v Chomutově

Pomoc se vždy hodí a my jsme se rozhodly , že uděláme radost ještě pár rodinám. Naše zaměření směřuje i k rodinám, které to zrovna neměli v životě jednoduché. Někdy vám život nahází takové klacky pod nohy, že si člověk už neví rady a pomalu se nezastaví. Bohužel na videu nejsou všechny rodiny z důvodu nemoci a tak jsme darky poslali přes  sousedy.

Mikuláš zamířil do města Slaný

TimeForHelp zamířil s MIKULÁŠSKOU nadílkou i do města SlanýNadační fond TimeForHelp zamířil s MIKULÁŠSKOU nadílkou i do města Slaný.Zpříjemnit chvíle dětem z rodin s nelehkým životním osudem je náš cíl. Konečný cíl cesty je pro nás vzdělat je a začlenit. Těšíme se již teď na další možnou pomoc se zaměřením i na babičky,dědečky prostě naše seniory pro které plánujeme spousty zážitkových akcí.(Budeme moc vděčni za každou vaší pomoc,která nám dopomůže zpříjemnit dny většímu počtu lidí,kteří to moc potřebují. Pomůžou nám dary,váš čas,nebo peněžní hotovost). Váš Nadační fond TimeForHelp ❤️

Mikuláš na ZŠ Mikulova Praha 11

Mikuláš je mužské křestní jméno řeckého původu odvozené od Nikoláos, jehož význam je „vítězství lidu“ nebo „vítěz mezi lidmi“.Rozdávat úsměv a štěstí mezi lidmi a dětmi je zase VÍTĚZTVÍ našeho Nadačního fondu Time For Help❤️Jsme rádi,že kus toho štěstí, které se nám podařilo nasbírat jsme mohli předat i Základní škola Mikulova 1594 Praha 11. Poděkování paní ředitelce a všem učitelkám a budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.

Dětský naučný den na Máchově jezeře 

Pro děti jsme vymysleli zajímavý program v rámci vzdělávacího programu v podobě různých her a soutěží. Děti se svezly na motorových člunech a zazpívaly si karaoke a poté soutěžily o zajímavé ceny.  To vše bylo kolem krás Máchova jezera a zakončený opékačkou buřtů. Celý program sponzoroval náš generální partner firma CRAZYVISION s.r.o.

Dětský den v Jo-Joo Parku 

Ve spolupráci s parkem Jo-Joo jsme připravily pro děti i rodiče zábavu zdarma na celý den. Program probíhal s instruktorem ,který vysvětlil jak žijí šelmy a zvířata ve volné přírodě. Poté započal program v podobě artistu ,kde si děti mohly vyzkoušet artistické výkony na vlastní kůži. Ve finále děti měli volnou zábavu v podobě - skákacího hradu ,trampolín ,houpaček nebo fotbalového hřiště. Dále nakrmily domácí zvířata a uvařily jsme vlastní domácí guláš na ohni. Po celou dobu bylo zajištěno občerstvení od našich sponzorů.