Mikuláš na ZŠ Mikulova Praha 11

Mikuláš je mužské křestní jméno řeckého původu odvozené od Nikoláos, jehož význam je „vítězství lidu“ nebo „vítěz mezi lidmi“.Rozdávat úsměv a štěstí mezi lidmi a dětmi je zase VÍTĚZTVÍ našeho Nadačního fondu Time For Help❤️Jsme rádi,že kus toho štěstí, které se nám podařilo nasbírat jsme mohli předat i Základní škola Mikulova 1594 Praha 11. Poděkování paní ředitelce a všem učitelkám a budeme se těšit na další příjemnou spolupráci.

Dětský naučný den na Máchově jezeře 

Pro děti jsme vymysleli zajímavý program v rámci vzdělávacího programu v podobě různých her a soutěží. Děti se svezly na motorových člunech a zazpívaly si karaoke a poté soutěžily o zajímavé ceny.  To vše bylo kolem krás Máchova jezera a zakončený opékačkou buřtů. Celý program sponzoroval náš generální partner firma CRAZYVISION s.r.o.

Dětský den v Jo-Joo Parku 

Ve spolupráci s parkem Jo-Joo jsme připravily pro děti i rodiče zábavu zdarma na celý den. Program probíhal s instruktorem ,který vysvětlil jak žijí šelmy a zvířata ve volné přírodě. Poté započal program v podobě artistu ,kde si děti mohly vyzkoušet artistické výkony na vlastní kůži. Ve finále děti měli volnou zábavu v podobě - skákacího hradu ,trampolín ,houpaček nebo fotbalového hřiště. Dále nakrmily domácí zvířata a uvařily jsme vlastní domácí guláš na ohni. Po celou dobu bylo zajištěno občerstvení od našich sponzorů.