Napsali o nás...Opening nadačního fondu TimeForHelp  navštívilo spoutu celebrit.

Marek Dědík spolu s dalšími známými tvářemi přišel podpořit nadační fond Time for Help, který se představoval.


Hvězda Stardance nás obohatila svoji návštěvou.

Marek Dědík se poprvé od taneční soutěže objevil ve společnosti. Hvězda StarDance se pochlubila novým tetováním: Díky tanečnici nechá pokřtít svoje děti. 


Petr Vojnar i přes své osobní problémy přišel udělat radost lidem v Café Colection 

V soukromém životě se mi daří dobře. Jsem spokojený a šťastný. Všechno je tak, jak má být. A Lucie Vondráčková je téma, které nechci řešit. Dneska ještě ne. Až uznám za vhodné, že je to dobře.


Martina Balogová nás navštívila na Openingu Nadačního fondu.

Když bude nějaký dobrý duet, tak se spolupráce do budoucna vyloučit nedá," krčila rameny Balogová, která byla hlavní hlavním hostem večera, kde se představovala nadace TimeforHelp, která pomáhá sociálně slabým a diskriminovaným rodinám.


Linda Finková se stala kmotrou Nadačního fondu. 

Tuto skutečnost nám nyní potvrdila i Linda, kterou jsme potkali na vystoupení pro nadační fond TimeforHelp, kde zazpívala píseň Dámy vládnou z muzikálu Kleopatra. Ostatně její text se k rozhovoru na toto téma hodil. "Já svůj život ovládala vždy, ale nikoli na úkor druhých. 


Julián Záhorovský obohatil svoji návštěvou náš Opening. 

Vrátili jsme se i k SuperStar, protože na představování nadačního fondu Time for Help, kde jsme se potkali, byla i Martina Balogová , s níž v první show soutěžil, a s částí tehdejších kolegů se sešli i se i v rámci poslední řady pěveckého klání.