Jsme Nadační fond Time For Help s účelem dosažení společensky užitečnému účelu.

Naše nadace byla založena roku 2021, avšak pomáháme již od roku 2019 a to z vlastních zdrojů. Z důvodu navýšení počtu osob, které se nacházejí v těžké sociální situaci, jsme se rozhodli pomáhat ve větším měřítku. Takto Nadační fond vlastně vznikl. TimeForHelp ,který usnadní a z části i zlepší život potřebným. Jsme přesvědčeni, že naše činnost přinese výsledky, z kterých se budeme všichni těšit.  Naše zaměření směřuje k oblasti vzdělávání (semináře, řemesla), organizaci dětských dnů, prevenci proti rasismu, xenofobii, genderové nevyváženosti, sociální rehabilitaci a kriminalitě. Zajištujeme pomoc a podporu, při hledání zaměstnání osobám obtížně uplatnitelných na trhu práce. Podporujeme děti ve věku 7-18let i dospělé. Máme přímé osobní zkušenosti s tvrdou realitou lidí v týživých sociálních a životních situaci. Podporujeme veřejně prospěšné aktivity a projekty. Taktéž podporujeme talentované děti z dětských domovů a sociálně slabších rodin. Zprostředkováváme setkání dětí se známými osobnostmi. Organizujeme výlety, tábory, sportovní turnaje a školení. Velmi si ceníme vaší přízně, velmi si vážíme našich sponzorů, příznivců a dobrovolníků. Pomoc nám můžete i vy…a pojďte přispět aspoň trošku k tomu, aby svět byl lepší místo.

Anna Remini

Předseda spravní rady

Jmenuji se Remini Anna a je mi 43let.
Mít srdce na pravém místě se nosí v každém století,ročním období i věku!
V životě člověk zažije lecos a záleží na každém z nás jak s tím naloží .
Ukázat druhým cestu a ještě poděkovat,to chce kuráž.
Děkuji za spolupráci a těším se na vše co nás společně čeká

Jiří Běla

Manager

Jmenuji se Jiří Běla a jsem zakládající člen Nadace Time for Help.
Nadační fond jsme založily se svými dobrými přáteli z byznysu i ze soukromého života.
Jeden z důvodu založení nadace je osobní zkušenost z tvrdou realitou lidí v tíživých
sociálních situací které jsem osobně zažil.Nebýt rodiny a přátel kteří mi podali pomoc duševní i finanční nevím jak bych skončil. Z toho důvodu chci společnosti něco vrátit .
V současné době podnikám v osobní dopravě,stavebnictví a gastronomii.
Svůj byznys jsem vždy stavěl na poctivosti a pracovitosti .Stejně poctivě chci budovat nadační fond. Můj cíl je pomoct lidem co to potřebují a usnadnit jim život. Již druhým rokem pomáhám rodinám v nouzi. Z důvodu navýšení počtu osob kteří se nacházejí v těžké sociální situaci jsem se rozhodl pomáhat ve větším měřítku.

Martina Motlová

Člen Správní rady

     Jmenuji se Martina. Je mi 39 let. Od dokončení školy sem se naplno věnovala své profesy v gastronomii a hotelnictví. Po narození mé první dcery jsem si začala rozšiřovat svůj okruh působnosti. V současné době se opět věnuji gastronomii ,mám 3 krásné děti a snažím se s různými prostředky pořádat akce a motivovat lidi různého věku ,barvy kůže nebo postižení. Motivace je důležitá. Motivace pomáhá ,nevzdávat se a s chutí pracovat na dosažení cílů. Není to vůbec složité a odměnou k tomu je úspěch.  Lze toho dosáhnout pořádáním soutěží nebo výchovných/vyukových her a kurzů v blízké spolupráci s odborníky. Né každý má to štěstí mít oporu s lásku v rodině. Dej a bude ti dáno. Člověk dospívá v okamžiku, kdy začne lásku dávat, namísto aby ji vyžadoval. Když začne překypovat a sdílet, když začne rozdávat.

Zdeněk Rovenský

Člen Správní rady

Jmenuji se Zdeněk Rovenský, jsem ženatý a mám tři dospělé děti.V současnosti pracuji jako správce nemovitostí pro soukromý sektor.K založení nadačního fondu s přáteli mě přivedla nutnost pomoci lidem zejména s dětmi, co se nacházejí ve finanční tísni nebo procházejí osobní krizí.V současnosti by nemělo být myslitelné, že rodiny nemají na jídlo a základní potřeby pro děti.Myslím, že je povinností každého z nás zkusit pomoci potřebným.