Horní index

Název stránky. Nahraď jej vlastním obsahem

Toto je popis bloku. Chceš-li jej upravit, klikni a napiš text nebo jej nahraď vlastním obsahem. Tento prostor použij pro převedení návštěvníků stránky na tvé zákazníky pomocí promo akce

Podnikatelská 553, Praha 9

+420 771 140 591

info@timeforhelp.cz

Ne: Zavřeno, Po–Pá: 8:00–18:00, So: 10:00–16:00

Už máte zapálenou první svíčku na adventním věnci? My ano.


Přejeme Vám všem krásnou první adventní neděli a ne jen to. Přejeme Vám, ať v této chaotické době se dokážete zastavit a udělat si čas na sebe samotné a na Vaše blízké. Ať si i letos vychutnáte čas očekávání, těšení se a ať Vám žádné nepovedené plány nezkazí radost z Vánočních svátků. Tento čas je hlavně o prožití s Vašimi nejbližšími, je to čas klidu a pohody.  Sníh nám začíná padat a vánoční atmosféra je zde. Cukroví začíná pomalu vonět v kuchyni a zásobujeme se balícími papíry. Jakoukoli činnost dělejte v klidu a nestresujte se. Nasávejte vánoční atmosféru a čekejte se svými dětmi, se svojí rodinou na Štědrý den. Prožijte úchvatné Vánoce a při pohádkách u televize klidný Štědrý večer. Do nového roku Vám přejeme spoustu úspěchů a splněných přání, častý úsměv na tváři, pocit bezpečí a lásky ve Vašich srdcích.

Krásný adventní čas přeje Nadační fond Time for help.

Nadační Fond Time for Help

Nadační fond za účelem spojení všech skupin lidí ,menšin a národností. Naše moto? Rasismu, xenofobii, diskriminaci a kriminalitě říkáme NE!!